Kategorie

LS2 

 • Kaski LS2
  Kaski LS2Cena od126zł

  Kask LS2, to rozwiązanie, na które stawiają zarówno osoby, szukające kasków na skuter, jak i chopperowcy, czy właściciele motocykli turystycznych. Dlaczego? Ponieważ kaski LS2 to idealna propozycja, jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości. Ta, niespełna 30- letnia firma, w krótkim czasie zdobyła uznanie nie tylko niedzielnych motocyklistów, ale i profesjonalnych zawodników, uprawiających sporty motorowe, takich jak Yonny Hernandez, Loris Baz czy Anthony West.

  Kask LS2 wielu kojarzy się z tanią opcją, jako typowy, budżetowy kask na skuter. Tymczasem oferta firmy jest znacznie szersza i każdy może znaleźć coś dla siebie. LS2 oprócz tanich kasków, oferuje także kaski na tor czy kaski crossowe. Wszystkie bardzo porządne jakościowo i absolutnie bezkonkurencyjne jeśli chodzi o cenę.

  Coraz większe znaczenie dla marki LS2 mają kaski premium. W naszej ofercie znajdziesz najnowsze modele LS2, takie jak m. in. Arrow, Metro czy Vector. Produkty te przygotowane są dla osób najbardziej wymagających, które cenią sobie nie tylko maksymalne bezpieczeństwo, ale i komfort użytkowania. Oczywiście, zgodnie z wizją marki, także za kaski najciekawsze pod względem parametrowym, z nowoczesnymi rozwiązaniami, zapłacisz mniej, niż za podobne produkty konkurencji.

  W naszej ofercie znajdziesz każdy kask LS2 znajdujący się w aktualnych katalogach firmy. Od najbardziej podstawowych modeli, typu otwarty kask Rocket II, niezwykle popularnego, bardzo bezpiecznego, uzyskujące zaskakująco wysokie wyniki w teście SHARPA modelu LS2 ff351 (ff352), przez Converta, aż po najdroższe i najnowsze pozycje z oferty LS2, typy Metro czy Vector.

 • Akcesoria LS2
  Akcesoria LS2Cena od12zł

  Jeśli chodzi o firmę ls2 kaski to podstawowa część oferty, ale znaleźć w niej można także ciekawe akcesoria, jak na przykład plecaki. W tej kategorii główną część asortymentu będą jednak stanowiły akcesoria do kasków L2, takie jak pinlock, tudzież jego autorska wersja LS2 Fog Fighter (FogFighter), mechanizmy mocowania szybki, czy same szyby, występujące w wielu różnych wariantach kolorystycznych.

  Motonita jest jednym z liderów sprzedaży kasków i akcesoriów LS2, nie tylko w skali regionalnej (Gdańsk), ale i na przestrzeni całego kraju. Jako oficjalny dealer oferujemy wyłącznie oryginalne akcesoria, w większości przypadków asortyment dostępny jest od ręki, co gwarantuje błyskawiczną wysyłkę- zapraszamy.

LS2 

LS2 to marka, której tempo rozwoju jest wzorem do naśladowania dla każdego producenta kasków motocyklowych. W porównaniu do konkurentów, jest bardzo młoda, początek działalności firmy LS2 datuje się na rok 1990. Wówczas, cała produkcja odbywała się na niespełna 60 metrach kwadratowych, a załoga liczyła zaledwie dwóch pracowników: właściciela i specjalistę od produkcji. Co ciekawe, oboje pracują w LS2 do dnia dzisiejszego.

Już 4 lata po rozpoczęciu działalności, firma zaczęła odgrywać istotną rolę na rynku lokalnym, produkując kaski motocyklowe dla całego państwa. Oficjalnie, światu, marka została zaprezentowana jednak dopiero 13 lat później, w 2007 roku, na targach EICMA, w Mediolanie.

Mimo, że od tego czasu minęło zaledwie kilka lat, dzisiaj marka LS2 jest rozpoznawalna w całej Europie, a w samej Polsce, kaski LS2 są najczęściej wybierane przez konsumentów. Firma nie chce być kojarzona z tanimi produktami i co roku wprowadza na rynek kolejne produkty z półki premium, zachowując przy tym cały czas atrakcyjne ceny, na cały asortyment.

Popularne marki w kategorii

Porównaj 0

Menu