Kategorie

Lista produktów producenta: Alpinestars

Alpinestars to kultowa włoska marka, zajmująca się produkcją odzieży (zarówno ochronnej jak i codziennej) oraz akcesoriów dla motocyklistów, do sportów motorowych (między innymi NASCAR oraz Formuła 1) oraz innych, ekstremalnych dyscyplin.

Kiedy w 1963 roku Santego Mazzarolo zakładał firmę, wówczas jeszcze produkującą buty narciarskie i wspinaczkowe, na pewno nie przypuszczał, że kilkadziesiąt lat później Alpinestars będzie miał taką pozycję. Produkowana od lat 90 odzież ochronna, to dzisiaj synonim najwyższej jakości i maksymalnego bezpieczeństwa. To także nienaganny szyk, tak charakterystyczny dla włoskich producentów. Alpinestars to marka znana dla każdego miłośnika sportów motorowych, w czym w zasadzie nie ma nic dziwnego, jeśli spojrzeć na gwiazdy, jakie markę promują, a są to między innymi:

- Mat Rebaud

- Dani Pedrosa

- Casey Stoner

- Troy Corser

- Nicky Hayden

- Mike Metzger

- Carlos Checa

- Ben Spies

- Eugene Laverty.

Obecnie firma A-stars, z charakterystyczną gwiazdą w logo (która w Polsce doczekała się nawet swojego nieoficjalnego hasła "Bez gwiazdy nie ma jazdy"), zarządzana jest przez potomka Santego – Gabriele Mazzarolo, oferując motocyklistom (bo w końcu to interesuje nas najbardziej) szereg ubrań i akcesoriów, takich jak:

- kurtki i spodnie tekstylne

- komplety skórzane

- kombinezony motocyklowe

- rękawice (do wszystkich typów motocykli)

- ochraniacze, buzery

- buty na motor.

Motonita24.pl jest oficjalnym dystrybutorem marki Alpinestars. Posiadamy ogromną ilość towaru dostępną od ręki, a większość ewentualnych braków, jesteśmy w stanie wysłać do 24h od złożenia zamówienia. Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Porównaj 0

Menu