Kategorie

Lista produktów producenta: Modeka

Modeka jest marką bardzo dobrze kojarzoną przez większość motocyklistów. Nie powinno to nikogo dziwić, bowiem jej początki sięgają lat pięćdziesiątych. Firma, początkowo funkcjonująca jako Belmo Design, z początku zajmująca się obsługą służb mundurowych, z czasem przekształciła się w markę znaną dzisiaj wszystkim jako Modeka (a właściwie modeka Motorcycle Equpiment), dostarczając klientom wysokiej jakości ubrania motocyklowe, takie jak:

- kurtki tekstylne

- spodnie tekstylne

- odzież skórzaną

- rękawice motocyklowe

- buty,

a także rozmaite akcesoria, między innymi:

- torby, sakwy, wałki

- zbroje, żółwie, ochraniacze

- pasy nerkowe

- kołnierze, kominiarki

- gogle, okulary

- chemię motocyklową (środki czyszczące i konserwujące).

Atrakcyjność oferty firmy Modeka tkwi między innymi w bardzo szerokiej dostępność. Modeka nie zapomina np. o jeżdżących na motocyklach kobietach, dzieciach, ofertę dzieli między początkujących i doświadczonych motocyklistów. Sukces w dużej mierze gwarantują firmie sprawne prowadzenie prze dwóch właścicieli Christiana i Petera Oberkonigów, którzy na własnej skórze testują prototypy produktów marki Modeka. Ich ogromne, ponad 25 letnie doświadczenie jako motocyklistów, skutkuje tym, że do ostatecznej sprzedaży, trafiają wyłącznie najlepsze ubrania i akcesoria.

Niemiecka firma doceniana jest na różnych festiwalach i targach, rok rocznie zwiększając zasięg swojej sprzedaży i poszerzając grono zadowolonych klientów.

Porównaj 0

Menu