Kategorie

Lista produktów producenta: Oxford

Oxford to jedna z tych marek, które zna praktycznie każdy motocyklista. Firmy trudno nie znać, ponieważ produkuje akcesoria motocyklowe, stanowiące niemalże niezbędnik każdego, kto posiada swojego dwukołowca. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę z tego, że Oxford jest firmą z przeszło 40 letnim stażem!

Na początku lat 70 ubiegłego wieku, grupa studentów, pasjonatów sportów motorowych, postanowiła założyć biznes, polegający na produkcji akcesoriów dla motocyklistów. Nazwę firmy, jakże oryginalnie, zaczerpnęli z nazwy uczelni, na której studiowali- Uniwersytetu Oxford. Zapewne nikt z nich nie myślał wtedy, że dał początek marce, która kilkadziesiąt lat później będzie jednym z liderów rynku, dostarczając swoje produkty do ponad 60-ciu państw z całego świata.

Do atutów, jakie można przypisać marce Oxford z pewnością należy to, że mało w ich ofercie jest akcesoriów niepraktycznych. W większości to rzeczy, które każdy motocyklista prędzej czy później będzie musiał kupić. Ogromnym plusem jest także dobra jakość- jak na angielską markę przystało. Jeśli do tego wszystkiego dodamy naprawdę bardzo przystępny ceny, mamy receptę na sukces.

W szerokiej ofercie Oxforda znajdują się między innymi:

- zabezpieczenia motocykla

- podgrzewane manetki

- ubrania przeciwdeszczowe

- bielizna termoaktywna

- pokrowce motocyklowe

- kamizelki odblaskowe

- sakwy, torby, plecaki i akcesoria turystyczne

- folie

- ładowarki

Większość z tych rzeczy, możesz nabyć w naszym sklepie – zapraszamy do zakupów.

Porównaj 0

Menu