Filtruj produkty

Włączone filtry:
  Producent

  Kategorie

  Kaski Nolan 

  Kaski Nolan 

  Kaski Nolan są w naszym kraju bardzo dobrze kojarzone, ponieważ były jednymi z pierwszych, jakie pojawiły się na polskim rynku, kiedy branża motocyklowa jeszcze u nas raczkowała. Historia marki Nolan jest jednak znacznie starsza, a jej początki sięgają lat siedemdziesiątych. Wtedy też firma, początkowo zajmująca się produkcją części motoryzacyjnych, skupiła całą swoją uwagę na kaskach motocyklowych. A dzięki kontaktom z firmą General Electric, szybko zaczęła tworzyć kaski w oparciu o Lexan, tworzywo wykorzystywane w kaskach Nolan do dnia dzisiejszego.

  Każdy kask motocyklowy Nolan można określić jako ekologiczny, wszystkie malowane są bowiem farbami wykonanymi na bazie wody. Marka dba tym samym nie tylko o jakość swoich kasków, ale i bezpieczeństwo, zarówno motocyklistów jak i całego środowiska naturalnego. Co ciekawe, kaski produkowane są wyłącznie we Włoszech.

  Duża część kasków Nolan to kaski otwarte, dlatego szczególnie zainteresują one posiadaczy skuterów oraz chopperowców. Nie mniej Nolan w swojej ofercie ma także kilka wersji kasków integralnych, a nawet coś dla miłośników crossa. Rozszerzeniem oferty mogą być kaski Grex oraz kaski X-Lite, produkty z rodziny Nolana.

  Popularne marki w kategorii

  Porównaj 0

  Menu