Kategorie

Akcesoria do kasków 

 • Środki czyszczące i konserwujące
  Środki czyszczące...Cena od24zł

  Oddzielną grupę akcesoriów stanowi chemia do kasków. W tej grupie towarowej mamy między innymi środki typu antyfog, środki konserwujące, czy chemię, która wspomaga czyszczenie kasku, i to zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz. Akcesoria do kasków dostępne w tej podkategorii to z pewnością niezbędnik każdego motocyklisty.

 • Interkomy
  InterkomyCena od449zł

  Komunikacja podczas przejażdżek motocyklowych nie należy do najłatwiejszych i to niezależnie od tego, czy chodzi o rozmowę pomiędzy osobami jadącymi na jednej maszynie, czy dwóch różnych. Dlatego niezbędny jest do tego dobrej jakości interkom. W ofercie posiadamy intercomy między innymi takich firm jak SENA, N-COM oraz INTERPHONE wśród których znajdują się zarówno modele uniwersalne, jak i dedykowane pod konkretne kaski.

 • Szybki do kasków
  Szybki do kaskówCena od23zł

  Jeśli chcesz odświeżyć swój kask, pierwszym naturalnym krokiem będzie zakup nowej szyby. W ofercie posiadamy szybki do większości popularnych kasków, np. SHARK, LS2 czy SHOEI. Zależnie od firmy i modelu, mamy do wyboru różne rodzaje szyb, między innymi przyciemniane, kolorowe czy szybki pod pinlock itp. Zapraszamy do sprawdzenia.

 • Wyposażenie kasku
  Wyposażenie kaskuCena od23zł

  Znajdziesz tutaj wszystko, co stanowi wyposażenie kasku, części, na przykład deflektor noska, podbródek czy elementy mocowania szybki. Jeśli brakuje tu jakiegoś elementu, skorzystaj z wyszukiwarki lub kontaktuj się z nami, a spróbujemy to dla Ciebie zorganizować!

 • Systemy przeciw parowaniu szybki
  Systemy przeciw...Cena od74zł

  W ofercie posiadamy szeroki wybór systemów przeciw parowaniu szyby w kasku. Są to między innymi środki chemiczne, czyli tzw. antyfog natryskowy oraz różne nakładki, włącznie z popularnym, najskuteczniejszym systemem przeciw parowaniu – pinlockiem. U nas znajdziesz zabezpieczenia typu "antyfog" do większości dostępnych kasków.

 • Gogle motocyklowe
  Gogle motocykloweCena od79zł

  Oferta gogli motocyklowych. Posiadamy zarówno gogle do crossa, enduro czy ATV jak również klasyczne gogle motocyklowe. Różne rodzaje, kolory i stylistyka, w większości dostępne od ręki, bezpośrednio z naszego magazynu.

 • Inne
  InneCena od6zł

  Wszystkie pozostałe akcesoria do kasków motocyklowych, nie mieszczące się w innych kategoriach. Jeśli i tutaj nie znalazłeś tego, czego poszukujesz, skorzystaj z formularza kontaktowego – z chęcią sprowadzimy dla Ciebie towar na indywidualne zamówienie!

Akcesoria do kasków 

Kaski na motor, podobnie jak większość akcesoriów, mają to do siebie, że z czasem się zużywają. Nie oznacza to jednak, że od razu trzeba kupować nowy „garnek”. Często rozwiązaniem będą akcesoria do kasków, dzięki którym dasz swojemu kaskowi drugie życie. W sprzedaży dostępne są nie tylko oczywiste akcesoria, jak szybki do kasków, ale i takie elementy jak chociażby mechanizm mocowania szybki. W przypadku wielu z proponowanych akcesoriów do kasków, jesteśmy jedynymi dystrybutorami w Gdańsku.

Oczywiście w kategorii akcesoria do kasków znajdziesz nie tylko przedmioty służące naprawie. Zamieściliśmy tu także takie przedmioty, które mogą „odpicować” Twój kask albo ułatwić Ci życie. Chociażby wspomniana szybka do kasku, nie musi być zwykłą, przezroczystą szybką, może to być np. kolorowa lustrzanka. Wśród naszych akcesoriów do kasków znajdziesz także takie dobrodziejstwa jak pinlock czy Fog Fighter.

Popularne marki w kategorii

Porównaj 0

Menu