Kategorie

Lista produktów producenta: LS2

Historia marki LS2 jest stosunkowo krótka i zaczyna się w 1990 roku. Na terenie niewielkiego zakładu, z kapitałem sięgającym dosłownie kilkuset euro, dwóch mężczyzn powołało do życia firmę, która niecałe 30 lat później jest jednym z liderów na rynku, tworząc kaski nie tylko bardzo atrakcyjne cenowo, ale i wykorzystujące zaawansowane nowinki technologiczne.

Marka LS2 początkowo kojarzona była z produktami budżetowymi, oferując raczej kaski na skuter niż rozwiązania dla profesjonalistów. Czas jednak pokazał, jak nieprawdziwe było takie myślenie. Dziś LS2 ubiera wielu zawodników z Moto GP i innych konkurencji motorowych, między innymi Anthonyego Westa, Lorisa Baza czy Yonnyego Hernandeza.

Firma próbuje podbić rynek także pozostałymi akcesoriami motocyklowymi, póki co jednak bez większych sukcesów. Spodnie czy kurtki z logiem LS2 nie cieszą się szczególną popularnością i firma prawdopodobnie będzie się z nich wycofywać.

Plany rozwoju marki LS2 idą w kierunku kasków coraz wyższej jakości, wykorzystujących zaawansowane technologie i systemy. Wszystko to oczywiście przy zachowaniu – tak charakterystycznych dla marki LS2 – konkurencyjnych cen.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno podstawowe, można by rzec, nieśmiertelne, modele jak ff351 (czy właściwie 352) – full integral, z wynikiem 4/5 gwiazdek w teście SHARPa, najtańszy z oferty, otwarty model Rocket II, jak również najnowsze kaski LS2, będące produktami z nieco wyższej półki, jak Arrow czy Metro.

Porównaj 0

Menu