Filtruj produkty

Kategorie

Kaski LS2 

 • Kaski integralne
  Kaski integralneCena od223zł

  Zamknięte, a właściwie integralne kaski z sygnowane logiem hiszpańskiej firmy LS2, to produkt, któremu warto poświęcić chwilę uwagi. Kaski integralne LS2 są bowiem nie tylko bardzo atrakcyjne cenowo, ale ich mocną stroną staje się różnorodność, komfort oraz bezpieczeństwo. Wystarczy wspomnieć o tym, że najprostszy, podstawowy model kasku integralnego z palety LS2, ma prawie maksymalny wynik w renomowanym "Teście SHARPa", badającym zachowanie kasku podczas wypadku.

  Kaski integralne LS2 to jednak nie tylko nieskomplikowane, przeciętnie wyposażone modele, ale również produkty dla najbardziej wymagających motocyklistów, w tym kaski, przeznaczone do jazdy na torze wyścigowym.

 • Kaski otwarte
  Kaski otwarteCena od126zł

  Kaski otwarte LS2 to idealne rozwiązanie dla osób poruszających się na mniejszych maszynach i z mniejszymi prędkościami. Będą więc świetną alternatywą szczególnie na choppera oraz na skuter. Oferta LS2, jeśli chodzi o kaski otwarte, zawiera w sobie kilka, mocno różniących się od siebie modeli, dostosowanych do różnych potrzeb i różnej zasobności portfela.

  Każdy kask otwarty sygnowany logiem LS2 to gwarancja wysokiej jakości wykonania oraz bardzo konkurencyjnej ceny. Na uwagę zasługuje także duża ilość ciekawych malowań, w dużej mierze dostępnych od ręki, serdecznie zapraszamy do zakupów!

 • Kaski szczękowe
  Kaski szczękoweCena od375zł

  Kask szczękowy (inaczej modularny, modułowy lub po prostu kask z podnoszoną szczęką) to idealny kompromis dla osób, które nie potrafią wybrać, pomiędzy kaskiem otwartym i zamkniętym. Firma LS2 również przygotowała swoje wersje takiego rozwiązania, zróżnicowane pod kątem parametrów i ceny.

  Kaski szczękowe LS2 wyróżniają się, podobnie jak wszystkie inne modele hiszpańskiego producenta, doskonałym stosunkiem ceny do jakości, którego próżno szukać u konkurentów.

 • Kaski crossowe
  Kaski crossoweCena od294zł

  Dyscypliny typu cross/ enduro, ze względu na podwyższone ryzyko, wymagają lepszej ochrony. Firma LS2 przygotowała coś ciekawego, także dla tej grupy motocyklistów. Kaski cross od LS2 to jak zawsze doskonałe połączenie wysokiej jakości z ceną, z jaką innym firmom trudno jest konkurować.

  Do dyspozycji LS2 oddaje 3 różniące się parametrami modele, z czego jeden oferowany jest również w wersji dla najmłodszych miłośników ekstremalnej jazdy na motocyklu. Jeśli szukasz dobrego kasku na crossa, LS2 będzie strzałem w dziesiątkę!

 • Kaski dziecięce
  Kaski dziecięceCena od126zł

  Niewiele firm ma w swojej ofercie także propozycję dla najmłodszych motocyklistów. Inaczej jest w przypadku LS2, które w ofercie posiada aż trzy modele kasku dla dzieci. Kask otwarty, zamknięty oraz model crossowy – każdy z nich będzie pasował idealnie nawet na głowę bardzo małego człowieczka. Przy tym wszystkim LS2 pamiętało o niewielkiej wadze oraz wysokim komforcie użytkowania, tak ważnych w przypadku nieprzyzwyczajonych do kasków motocyklowych, dziecięcych główek.

Kaski LS2 

Kask LS2, to rozwiązanie, na które stawiają zarówno osoby, szukające kasków na skuter, jak i chopperowcy, czy właściciele motocykli turystycznych. Dlaczego? Ponieważ kaski LS2 to idealna propozycja, jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości. Ta, niespełna 30- letnia firma, w krótkim czasie zdobyła uznanie nie tylko niedzielnych motocyklistów, ale i profesjonalnych zawodników, uprawiających sporty motorowe, takich jak Yonny Hernandez, Loris Baz czy Anthony West.

Kask LS2 wielu kojarzy się z tanią opcją, jako typowy, budżetowy kask na skuter. Tymczasem oferta firmy jest znacznie szersza i każdy może znaleźć coś dla siebie. LS2 oprócz tanich kasków, oferuje także kaski na tor czy kaski crossowe. Wszystkie bardzo porządne jakościowo i absolutnie bezkonkurencyjne jeśli chodzi o cenę.

Coraz większe znaczenie dla marki LS2 mają kaski premium. W naszej ofercie znajdziesz najnowsze modele LS2, takie jak m. in. Arrow, Metro czy Vector. Produkty te przygotowane są dla osób najbardziej wymagających, które cenią sobie nie tylko maksymalne bezpieczeństwo, ale i komfort użytkowania. Oczywiście, zgodnie z wizją marki, także za kaski najciekawsze pod względem parametrowym, z nowoczesnymi rozwiązaniami, zapłacisz mniej, niż za podobne produkty konkurencji.

W naszej ofercie znajdziesz każdy kask LS2 znajdujący się w aktualnych katalogach firmy. Od najbardziej podstawowych modeli, typu otwarty kask Rocket II, niezwykle popularnego, bardzo bezpiecznego, uzyskujące zaskakująco wysokie wyniki w teście SHARPA modelu LS2 ff351 (ff352), przez Converta, aż po najdroższe i najnowsze pozycje z oferty LS2, typy Metro czy Vector.

Popularne marki w kategorii

Porównaj 0

Menu