Filtruj produkty

Włączone filtry:
  Producent

  Kategorie

  Zabezpieczenia motocykla 

  • Łańcuchy
   ŁańcuchyCena od120zł

   Łańcuchy antykradzieżowe to jedno z najpopularniejszych rozwiązań w celu zabezpieczenia motocykla. Dzięki swojej prostocie są niezwykle odporne na siłowe próby ataku, a jedynym minusem może okazać się jedynie masa i ilość miejsca, które utrudniają w jego transporcie. Dlatego zaleca się łańcuchy jako blokadę stosowaną stacjonarnie, na podjeździe, parkingu, czy garażu w połączeniu z kotwą bądź innym na stale przytwierdzonym przedmiotem do podłoża.

  • Kotwy
   KotwyCena od99zł

   Kotwy to nic innego jak stworzenie sobie możliwości do przypięcia naszego motocykla w wybranym przez nas miejscu. W połączeniu z solidnym betonem, bądź ceglaną ścianą daje połączenie zapewniające niebywałą odporność na ataki. Różne modele oferują inną funkcjonalność, od kompaktowych po dodatkowo wzmacniane i o dużej grubości stali.

  • Blokady na tarczę hamulcową
   Blokady na tarczę...Cena od42zł

   Blokada na tarczę hamulcową świetnie sprawdzają się głównie w podróży. Te niezwykle poręczne urządzenia są wykonane z wytrzymałych materiałów, a zarazem zajmują niewiele miejsca. Ze względu na swoją budowę dają niewiele przestrzeni na próbę ich otwarcia bez pomocy klucza. 

  Zabezpieczenia motocykla 

  W tej kategorii znajdziesz najrozmaitsze zabezpieczenia motocykla przed kradzieżą. Są to między innymi takie gadżety jak U- lock, blokada tarczy hamulcowej czy łańcuch. W zestawie posiadamy również liczne linki, a także kotwy do łańcucha- rozwiązanie doskonałe, jeśli nie masz do czego przypiąć motocykla. W ofercie zarówno podstawowe modele zabezpieczeń, jak i zaawansowane, jak chociażby blokada na tarczę z alarmem. Większość naszego asortymentu to produkty marek Oxford oraz King Guard, gwarantujące wysoką jakość i jednocześnie przystępną cenę.

  Popularne marki w kategorii

  Porównaj 0

  Menu