Kategorie

Kurtka motocyklowa 

 • Kurtka skórzana
  Kurtka skórzanaCena od449zł

  Kurtki skórzane motocyklowe, to znakomite rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią bezpieczną jazdę i chcą świetnie wyglądać na motorze. Kurtka skórzana to również pewność wysokiego komfortu- skóra charakteryzuje się doskonałą przewiewnością. Co więcej, z czasem nieco się rozciąga, dopasowując idealnie do ciała motocyklisty, dając poczucie komfortu i bezpieczeństwa- dzięki idealnie leżącym ochraniaczom.

  W naszej ofercie znajdują się zarówno męskie jak i damskie skórzane kurtki motocyklowe. Prowadzimy sprzedaż kilku producentów, od tańszych produktów marki Adrenaline, do najwyższej jakości kurtek skórzanych Alpinestars, używanych przez gwiazdy sportów motorowych.

 • Kurtka tekstylna
  Kurtka tekstylnaCena od229zł

  Kurtka tekstylna to wariant dla osób, które chcą mieć kilka kurtek motocyklowych w jednej. Dzięki różnym podpinkom, w które najczęściej wyposażone są kurtki tekstylne (tzw. texy), można ich używać zarówno w ciepłe jak i zimne dni, a także podczas deszczu (jeśli mają membranę przeciwdeszczową). Kurtki te wyposażone są z reguły w ochraniacze, zabezpieczające najbardziej narażone miejsca: m. in. łokcie czy barki. Dużym plusem kurtek tekstylnych są także rozmaite, dodatkowe rozwiązania, jak na przykład wypinane panele wentylacyjne, czy liczne kieszonki.

 • Kurtka motocyklowa damska
  Kurtka...Cena od339zł

  W naszym sklepie nie zapominamy także o płci pięknej! W naszych magazynach spoczywa niejedna kurtka motocyklowa damska, zarówno w wariancie skórzanym, jak i tekstylnym. Posiadamy duży wybór kurtek, na każdą kieszeń, większość z nich dostępna jest od ręki. Z niezrozumiałych dla nas względów, odzież motocyklowa damska jest przez większość sklepów z naszej branży nieco pomijana, dlatego staramy się to naprawić. Szeroki wybór kurtek motocyklowych dla kobiet – tylko w sklepie motonita24.pl!

Kurtka motocyklowa 

Kurtka motocyklowa to, po kasku, jeden z najważniejszych elementów, jeśli chodzi o strój na motor. Jej zakup powinien być decyzją przemyślaną, ponieważ jest to inwestycja na wiele lat. Dobrze dobrana kurtka na motor, zapewnić może nie tylko bezpieczeństwo, ale i wysoki komfort- nowoczesne kurtki motocyklowe wyposażone są w liczne rozwiązania, wpływające na jakość przejażdżek.

Wybierając kurtkę, w pierwszej kolejności należy sobie odpowiedzieć na pytanie: kurtka motocyklowa skórzana czy tekstylna. Skóra jest na ogół lepszym rozwiązaniem do szybkiej jazdy, na tzw. ścigacze, kurtki motocyklowe tekstylne z kolei, dedykowane są głównie posiadaczom motocykli turystycznych, chociaż nie ma tutaj zasady. Fakty są takie, że w kurtkach skórzanych może być gorąco latem, a w chłodniejsze dni- zimniej, ale ich ogromnym plusem jest atrakcyjny wygląd i większe bezpieczeństwo. Plusem kurtek tekstylnych jest ich uniwersalność- mają różne membrany i podpinki, dzięki łatwo jest je dopasować do warunków atmosferycznych.

W naszej ofercie znajdziecie zarówno tekstylne jak i skórzane wersje kurtek. Posiadamy kilkadziesiąt różnych modeli, zarówno męskich jak i damskich, z różnych przedziałów cenowych. Kurtki motocyklowe z naszej oferty to produkty marek takich jak: Modeka, Alpinestars, Adrenaline oraz MTN.

Popularne marki w kategorii

Porównaj 0

Menu