Filtruj produkty

Kategorie

Rękawice motocyklowe 

  • Rękawice motocyklowe damskie
    Rękawice...Cena od179zł

    Posiadamy stosunkowo szeroką paletę rękawic motocyklowych damskich. Wybór jest nieco mniejszy, niż w przypadku męskiej garderoby, nie mniej jednak panie również znajdą coś dla siebie. I to bez względu na to, czy celują w tanie rękawice motocyklowe, czy w produkty markowe, gdzie przede wszystkim proponujemy rękawice damskie Alpinestars.

  • Rękawice motocyklowe męskie
    Rękawice...Cena od39zł

    Posiadamy duży wybór rękawic motocyklowych do wszystkich typów motocykli i na każda pogodę. W ofercie między innymi rękawice miejskie, turystyczne, na choppera czy motocykl typu sport. Posiadamy rękawice letnie, przejściowe oraz modele na chłodniejsze dni. W naszje palecie znajdują się zarówno rękawice skórzane jak i tekstylne, takich producentów jak chociażby Shima, Alpinestars, MTN czy Modeka.

Rękawice motocyklowe 

Rękawice motocyklowe, chociaż pozornie wydają się być mało istotnym elementem, jeśli chodzi o strój na motor, w rzeczywistości stanowią jego ważną składową. Rękawiczki nie tylko zabezpieczają skórę na dłoniach w razie ewentualnego ślizgu, ale przede wszystkim mają zastosowanie termiczne. Podczas jazdy motocyklem, ręce poddawane są trudnym warunkom i po pewnym czasie, mówiąc najprościej, robi się w nie zimno. Bardziej rozbudowane modele rękawic motocyklowych, chronią także przed deszczem, czy upadkiem (mają wbudowane ochraniacze). W naszej ofercie znajdziesz miedzy innymi rękawice Shima, Torx, Alpinestars, MTN czy Adrenaline

Popularne marki w kategorii

Porównaj 0

Menu