Filtruj produkty

Włączone filtry:
  Producent

  Kategorie

  Kombinezon motocyklowy 

  • Kombinezon motocyklowy damski
   Kombinezon...Cena od1350zł

   Jeśli chodzi o kombinezony motocyklowe dla kobiet, wybór jest tutaj nieco mniejszy, niż w przypadku męskiej części garderoby, nie mniej producenci przygotowali kilka ciekawych propozycji. W naszej ofercie znajdziesz wiele rozwiazań, zwłaszcza jeśli chodzi o zestawy dwuczęściowe. Posiadamy zarówno stroje motocyklowe typowo damskie (chociażby seria Alpinestars Stella), jak również małe rozmiarówki kurtek czy spodni, typu unisex. Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie po kombinezon motocyklowy damski, także do naszego stacjonarnego punktu w Gdańsku!

  Kombinezon motocyklowy 

  Kombinezon motocyklowy, przez większość osób synonim jednoczęściowego kostiumu na motor, w rzeczywistości jest to po prostu zestaw kurtka + spodnie. Jednoczęściowy kombinezon motocyklowy jest jedynie wariantem, który jak wszystko, ma swoje plusy i minusy. Niewątpliwie wygląda bardzo atrakcyjnie i zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa – można nawet startować w nich w wyścigach. Dwuczęściowe kombinezony motocyklowe są natomiast bardziej wygodne i przez to bardziej praktyczne.

  Wielu producentów kombinezonów motocyklowych oferuje takie same modele, zarówno w wersji dwuczęściowej jak i jednoczęściowej. W naszej ofercie tyczy się to kombinezonów Alpinestars, np GP Tech, Atem czy Motegi.

  Popularne marki w kategorii

  Porównaj 0

  Menu