Kategorie

Odzież motocyklowa codzienna 

  • Koszulki motocyklowe
    Koszulki motocykloweCena od

    Koszulki motocyklowe to coś dla największych miłośników jednośladów. Dla tych, którzy chcą oznajmić całemu świat, że stanowią elitarną grupę- motocyklistów. Posiadamy koszulki zarówno konkretny marek, np. koszulki Alpinestars, ls2, jak i koszulki uniwersalne, ze wzorami czy śmiesznymi hasłami. Zapraszamy po odzież motocyklową także do Gdańska, do naszego stacjonarnego sklepu, gdzie posiadamy duży wybór koszulek motocyklowych, dostępnych od ręki.

Nie zdążyliśmy jeszcze dodać wszystkich produktów. Jeśli jesteś zainteresowany asortymentem z tej kategorii, napisz do nas korzystając z formularza: wypełnij formularz

Odzież motocyklowa codzienna 

Odzież motocyklowa to nie tylko uzbrojone w ochraniacze, ciężkie kurtki i spodnie, ale również przewiewne, lekkie bluzy czy najzwyklejsze, codzienne koszulki. Chociaż motocyklowe – to nie koniecznie do noszenia wyłącznie przez posiadaczy jednośladów.

W kategorii tej znajdziesz, oprócz wspomnianych koszulek, bluzy motocyklowe, czapki, softshelle czy mogące stanowić codzienny outfit – jeansy motocyklowe. Nasz sklep z odzieżą motocyklową to miejsce, w którym na pewno znajdziesz dla siebie coś fajnego, niezależnie od tego czy interesują cię ubrania typowo do jazdy, czy odzież motocyklowa codzienna.

Porównaj 0

Menu