Filtruj produkty

Włączone filtry:

  Kategorie

  Kominiarki i kołnierze 

  Kominiarki i kołnierze 

  Kominiarka stanowi jeden z obowiązkowych elementów, w wyposażeniu każdego motocyklisty. Jest ona jednocześnie najbardziej uniwersalnym elementem ubioru, ociepla w chłodne dni zarówno głowę jak i szyję, podczas upałów zaś, chroni kark przed nadmierną opalenizną. Kominiarka to element stroju motocyklowego, który nosi zdecydowana większość właścicieli jednośladów. Jedni bez względu na pogodę, inni tylko w zimniejsze dni, ale chyba każdy ma w domu, chociażby najprostszą, kominiarkę.

  Kominiarki motocyklowe, choć pozornie wszystkie są niemal identyczne, w rzeczywistości znacznie różnią się od siebie. Przede wszystkim rozróżniamy opcje na cieplejsze i na chłodniejsze dni. Jedne mają funkcję termiczną, zapewniają odpowiednio wysoką temperaturę, inne dedykowane są na upały, dobrze odprowadzają pot i zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza.

  Oczywiście na rynku dostępne są także najprostsze, uniwersalne kominiarki bawełniane, w naszym sklepie, ich ceny zaczynają się od 10 zł. Chociaż nie mają długich kołnierzy, nie działają jak Gore - Tex i nie są wyposażone w dodatkowe „bajery”, to jednak spełniają podstawowe funkcje. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej szerokiej oferty na kominiarki motocyklowe.

  W ofercie naszego sklepu znajdziesz także kołnierze motocyklowe, rozwiązanie które idealnie sprawdza się zwłąszcza w chłodniejsze dni.

  Popularne marki w kategorii

  Porównaj 0

  Menu