Kategorie

Lista produktów producenta: HJC

HJC, znana na całym świecie, koreańska marka, zajmująca się produkcją kasków dla motocyklistów. Firma, bazując na swoim przeszło 40 letnim doświadczeniu, nieustannie stara się doskonalić produkowane kaski i oferować coraz lepsze, ładniejsze i bezpieczniejsze rozwiązania. Trud włożony w tą pracę znajduje odzwierciedlenie między innymi w zawodnikach, z jakimi współpracuje marka HJC, a są to między innymi Ben Spies – gwiazdor Moto GP, czy zwycięzca tej serii, w 2012 roku – Jorge Lorenzo.

Kaski HJC zawdzięczają swoją pozycję temu, że firma kładzie duży nacisk na rozwój i poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań. Wszelkie badania i projekty, analizowane i oceniane są przez wysokowykwalifikowaną kadrę specjalistów. Kaski monitorowane są między innymi pod kątem ograniczenia oporów powietrza, poprawy wentylacji, maksymalnej stabilności czy minimalizowania hałasu i drgań, nawet podczas bardzo szybkiej jazdy. Kaski HJC właściwie leżą na głowie i spełniają wysokie kryteria, nawet podczas jazdy z prędkością 200 km/h.

Firma testuje kaski pod kątem wielu różnych rzeczy, w swoim własnym, specjalnie zaprojektowanym tunelu aerodynamicznym, po to, by były one tak samo bezpieczne w trakcie jazdy na torze z prędkością 200 km/h jak i podczas spokojnej przejażdżki, ulicami miasta.

Porównaj 0

Menu