Kategorie

125 cm3 

 • Kaski motocyklowe
  Kaski motocykloweCena od126zł

  Kaski motocyklowe dla początkujących motocyklistów, oraz dla tych, którzy wracają na jednoślada po wielu latach. Szeroki wybór, ogromna ilość modeli dostępnych od ręki- to podstawowe cechy, które opisują ten sklep! W większości przypadków znajdziesz tutaj tanie kaski motocyklowe (i skuterowe), nie znaczy to jednak, że oferujemy towar niskiej jakości, czy niespełniający swoich najważniejszych funkcji, wbrew przeciwnie! Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam na stworzenie oferty kasków dobrych i jednocześnie niedrogich. Sprawdź!

 • Buty motocyklowe
  Buty motocykloweCena od296zł

  Buty motocyklowe dla początkujących i mniej doświadczonych motocyklistów. Tanie obuwie na motor, zarówno w wersjach cross, sport czy chopper. Poznaj naszą ofertę obuwia motocyklowego i przekonaj się, że dobre buty wcale nie muszą być bardzo drogie! Przed Tobą najlepsza oferta butów na motocykl dla posiadaczy motocykli 125 cm3.

 • Odzież na motor
  Odzież na motorCena od15zł

  Poznaj naszą ofertę odzieży motocyklowej dla posiadaczy małych motocykli! Dopiero zaczynasz swoją przygodę z motocyklami? Chcesz przekonać się, czy to hobby dla Ciebie? Nie wiesz jak skompletować swój strój na motocykl? Dzięki nam z łatwością dobierzesz cały zestaw! W razie pytań, pozostajemy do Twojej dyspozycji!

125 cm3 

W Motonicie swoją przestrzeń znajdą także posiadacze najmniejszych maszyn, o pojemności 125 cm3. Z racji tego, że są to na ogół motocykliści, którzy dopiero zaczynają przygodę z jednośladami i nie mają jeszcze na koncie tysięcy przejechanych kilometrów, odnaleźć tutaj można tańsze rozwiązania, odzież czy kaski, dzięki którym zapoznasz się ze światem motocykli, i jak najniższym kosztem sprawdzisz, czy ta zabawa przerodzi się w pasję. Asortyment dostępny w podsklepie dla posiadaczy tzw. 125tek został nie tylko bardzo szczegółowo dobrany, ale i drobiazgowo opisany, aby wszystko było maksymalnie łatwe i przejrzyste. Oczywiście w razie pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, służymy pomocą!

Popularne marki w kategorii

Porównaj 0

Menu