Dostawa

Oferujemy darmową wysyłkę przy zakupach na kwote powyżej 150zł (zależnie od złożonego zamówienia) firmy kurierskiej, firmy Inpost lub do paczkomatu.Oczywiście do wyboru są także inne możliwości, między innymi wysyłka za pobraniem (także w przypadku paczkomatów. Dla najbardziej wymagających klientów, jak również dla tych, którzy zdecydowali się na zakupy w ostatniej chwili, przygotowaliśmy możliwość wysyłki paczki na sobotę oraz na konkretną, z góry ustaloną godzinę. Aby skorzystać z tej opcji, w finalizacji zakupów, należy wybrać "Zaawansowane opcje wysyłki".

Wszystkie paczki są bardzo dobrze zabezpieczone (zobacz jak pakujemy nasze paczki), dzięki czemu mają Państwo gwarancję, że dotrą do Was w stanie nienaruszonym. Na kartach produktów zaznaczona jest również informacja, czy posiadamy dany artykuł na miejscu, czy musimy go ściągnąć z magazynu, jak również informacja, ile potrwa jego dostawa, od momentu zamówienia.

Wymiana i Zwroty

W naszym sklepie kupujesz bez obaw. Na wszystkie zakupione u nas towary otrzymujesz aż 30 dni na wymianę lub zwrot! Nie musisz  nawet podawać powodu wystarczy, że klikniesz odpowiednią opcję w swoim koncie klienta i odeślesz do nas towar. Warunkiem otrzymania zwrotu lub wymiany artykułu jest oczywiście brak śladów użytkowania.

Formularz reklamacyjny

Pobierz formularz reklamacyjny, kliknij tutaj.

Wymiana towaru

Pobierz formularz wymiany towaru, kliknij tutaj.

Odstąpienie od umowy - zwrot

Pobierz formularz odstąpienia od umowy, kliknij tutaj.


Porównaj 0

Menu