# Od 10 lat na Polskim rynku motoryzacyjnym

Akcesoria motocyklowe MOTONITA

Jesteśmy jednym z pierwszych i na dzień dzisiejszy największych sklepów oferujących akcesoria motocyklowe. Rozpoczynaliśmy w czasach, kiedy spotkanie na ulicy motocyklisty było rzadkością, z każdym rokiem powiększaliśmy jednak oferowany asortyment i tym samym swój udział na rynku. Byliśmy aktywni, gdy zmieniało się polskie prawo, umożliwiając szerszej grupie kierowców sprawdzić się na jednośladzie (popularne 125tki) i jesteśmy dla Was do dzisiaj, nieustannie powiększając ofertę i rozwijając się, żeby dostarczyć Wam, kierowcom, najwyższej jakości asortyment, zwiększający komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Prowadzimy zarówno sprzedaż stacjonarną jak i internetową. Nasz punkt handlowy znajduje się w Gdańsku Oliwie, w pobliżu pętli tramwajowej, autobusowej czy stacji SKM. Na przeszło 200 metrowej powierzchni prezentujemy największy w trójmieście wybór kasków motocyklowych, jak również ogromną ilość odzieży dla motocyklistów, akcesoriów turystycznych, najróżniejszej chemii czy części motocyklowych. Posiadamy szeroką ofertę zarówno do motocykli sportowo- turystycznych, chopperów jak i crossów.

W naszej bogatej ofercie znajdują się:

- kaski motocyklowe (m. in. LS2, Nolan, Shark, Astone, Scorpion, Caberg czy Shoei)
- kombinezony, odzież (m. in. Alpinestars, Modeka, Shima, Adrenaline, Tschul)
- obuwie na motor (m. in. Alpinestars, Fly Racing, TCX, Forma, Adrenaline)
- akcesoria motocyklowe (m. in. Oxford)
- ochraniacze (m. in. EVS, Alpinestars)
- chemia motocyklowa (m. in. Motul, Castrol, Bel Ray),

a także wiele, wiele innych rzeczy, w tym produkty marki własnej sygnowane logiem MTN Motonita.

W naszym salonie, oprócz bardzo dużej ilości produktów, znajdują się wykwalifikowani konsultanci, którzy bezpłatnie doradzają i pomagają w wyborze ubrań i akcesoriów najbardziej dopasowanych do indywidualnych wymagań klientów.Oprócz naziemnego punktu handlowego prowadzimy także sprzeda w Internecie. Posiadamy kilka sklepów internetowych, część naszego asortymentu znaleźć można również w najpopularniejszym polskim serwisie aukcyjnym allegro.pl. Wszystkie paczki pakujemy z najwyższą staranności (sprawdź szczegóły) i niezwłocznie realizujemy je za pośrednictwem najlepszych w Polsce firm transportowych.


Porównaj 0

Menu