Kategorie

Producenci

 • Adrenaline

  Adrenaline to opcja budżetowych akcesoriów oraz ubrań na motocykl. Pomimo niskich cen, firma stara się dbać o jak najlepszą jakość oferowanego asortymentu, a także dobra obsługę posprzedażową, między innymi sprawnie realizując reklamacje. Każdy, kto stawia na markę Adrenaline może być pewien, że pomio, iż wydaje stosunkowo niedużo, otrzymuje produkt niezłej jakości.

  W ofercie firmy Adrenaline, która stanowi markę własną Intermotors – największej sieci sklepów motocyklowych w Polsce, znaleźć można między innymi kurtki i spodnie, rękawice, buty motocyklowe, przeciwdeszczówki oraz wiele innych rzeczy, przydatnych motocyklistom – wszystkie one dostępne są w naszej ofercie.

 • Alpinestars

  Alpinestars to kultowa włoska marka, zajmująca się produkcją odzieży (zarówno ochronnej jak i codziennej) oraz akcesoriów dla motocyklistów, do sportów motorowych (między innymi NASCAR oraz Formuła 1) oraz innych, ekstremalnych dyscyplin.

  Kiedy w 1963 roku Santego Mazzarolo zakładał firmę, wówczas jeszcze produkującą buty narciarskie i wspinaczkowe, na pewno nie przypuszczał, że kilkadziesiąt lat później Alpinestars będzie miał taką pozycję. Produkowana od lat 90 odzież ochronna, to dzisiaj synonim najwyższej jakości i maksymalnego bezpieczeństwa. To także nienaganny szyk, tak charakterystyczny dla włoskich producentów. Alpinestars to marka znana dla każdego miłośnika sportów motorowych, w czym w zasadzie nie ma nic dziwnego, jeśli spojrzeć na gwiazdy, jakie markę promują, a są to między innymi:

  - Mat Rebaud

  - Dani Pedrosa

  - Casey Stoner

  - Troy Corser

  - Nicky Hayden

  - Mike Metzger

  - Carlos Checa

  - Ben Spies

  - Eugene Laverty.

  Obecnie firma A-stars, z charakterystyczną gwiazdą w logo (która w Polsce doczekała się nawet swojego nieoficjalnego hasła "Bez gwiazdy nie ma jazdy"), zarządzana jest przez potomka Santego – Gabriele Mazzarolo, oferując motocyklistom (bo w końcu to interesuje nas najbardziej) szereg ubrań i akcesoriów, takich jak:

  - kurtki i spodnie tekstylne

  - komplety skórzane

  - kombinezony motocyklowe

  - rękawice (do wszystkich typów motocykli)

  - ochraniacze, buzery

  - buty na motor.

  Motonita24.pl jest oficjalnym dystrybutorem marki Alpinestars. Posiadamy ogromną ilość towaru dostępną od ręki, a większość ewentualnych braków, jesteśmy w stanie wysłać do 24h od złożenia zamówienia. Serdecznie zapraszamy do zakupów.

 • Awina

  Producent budżetowych akcesoriów motocyklowych. W ofercie firmy znajdują się między innymi kaski motocyklowe, kufry, opony, dętki czy świece zapłonowe.

 • Bel Ray

  Bel Ray to firma ze stosunkowo długim stażem bo sięgającym lat 60 poprzedniego wieku. Jest to o tyle dziwne, że marka nie jest szczególne popularna, zwłaszcza w naszym kraju. Na usprawiedliwienie tego może jednak działać fakt, że początki jej działalności związane były ze smarami przemysłowymi oraz smarami wykorzystywanymi w przemyśle górniczymi. Co ciekawe, Bel Ray cały czas działa trójtorowo, produkując, oprócz wysokiej jakości smarów motocyklowych, m. in. smary nietoksyczne, spożywcze, wykorzystywane w tzw. "czystych" branżach, takich jak produkcja napojów czy farmaceutyków.

 • Caberg

  Caberg, włoska firma produkująca kaski, która swoim zasięgiem obejmuje nie tylko całą Europę, ale i wiele państw nieeuropejskich, takich jak Izrael, Rosja, Meksyk, RPA, Hong Kong, Tajwan, Indonezja, Malezja, Maroko czy Turcja.

  Tym, co w kaskach Caberg urzekło motocyklistów całego świata, jest wysoka jakość, innowacyjne funkcjonalności, wysokie bezpieczeństwo oraz atrakcyjny wygląd – tak charakterystyczny dla włoskich projektantów.

  Co ciekawe, Caberg był pierwszym we Włoszech, a drugim na świecie producentem, który stworzył kask z podnoszoną szczęką. Misją firmy nadal jest tworzenie kasków innowacyjnych i kuszących wyglądem. Nie lekceważy się tu także kwestii bezpieczeństwa, aż 6 z czołowych kasków marki Caberg uzyskało maksymalny wynik w teście SHARPA, zdobywając 5 na pięć gwiazdek.

 • Forma

  Marka, która produkuje przede wszystkim buty motocyklowe. Buty Forma to produkt znany i doceniany przez motocyklistów, zarówno początkujących jak i tych, którzy mają za sobą przejechane tysiące kilometrów. Forma, wykorzystując najlepsze materiały i wieloletnie doświadczenie, gwarantuje wysoką jakość, komfort oraz bezpieczeństwo.

 • HIFLO FILTRO

  Jeden z największych poducentów filtrów powietrza na świece. Od lat produkuje doskonałe jakościowo zamienniki oryginalnych filtrów powietrza do większości motocykli na świecie. HIFLO FILTRO to gwarantowana jakość.

 • HJC

  HJC, znana na całym świecie, koreańska marka, zajmująca się produkcją kasków dla motocyklistów. Firma, bazując na swoim przeszło 40 letnim doświadczeniu, nieustannie stara się doskonalić produkowane kaski i oferować coraz lepsze, ładniejsze i bezpieczniejsze rozwiązania. Trud włożony w tą pracę znajduje odzwierciedlenie między innymi w zawodnikach, z jakimi współpracuje marka HJC, a są to między innymi Ben Spies – gwiazdor Moto GP, czy zwycięzca tej serii, w 2012 roku – Jorge Lorenzo.

  Kaski HJC zawdzięczają swoją pozycję temu, że firma kładzie duży nacisk na rozwój i poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań. Wszelkie badania i projekty, analizowane i oceniane są przez wysokowykwalifikowaną kadrę specjalistów. Kaski monitorowane są między innymi pod kątem ograniczenia oporów powietrza, poprawy wentylacji, maksymalnej stabilności czy minimalizowania hałasu i drgań, nawet podczas bardzo szybkiej jazdy. Kaski HJC właściwie leżą na głowie i spełniają wysokie kryteria, nawet podczas jazdy z prędkością 200 km/h.

  Firma testuje kaski pod kątem wielu różnych rzeczy, w swoim własnym, specjalnie zaprojektowanym tunelu aerodynamicznym, po to, by były one tak samo bezpieczne w trakcie jazdy na torze z prędkością 200 km/h jak i podczas spokojnej przejażdżki, ulicami miasta.

 • HUAWEI

  Huawei Technologies Co. Ltd.

 • HUSAR

  Polska marka produkująca wysokiej jakości, ale przystępną cenowo odzież oraz akcesoria motocyklowe.

 • LS2

  Historia marki LS2 jest stosunkowo krótka i zaczyna się w 1990 roku. Na terenie niewielkiego zakładu, z kapitałem sięgającym dosłownie kilkuset euro, dwóch mężczyzn powołało do życia firmę, która niecałe 30 lat później jest jednym z liderów na rynku, tworząc kaski nie tylko bardzo atrakcyjne cenowo, ale i wykorzystujące zaawansowane nowinki technologiczne.

  Marka LS2 początkowo kojarzona była z produktami budżetowymi, oferując raczej kaski na skuter niż rozwiązania dla profesjonalistów. Czas jednak pokazał, jak nieprawdziwe było takie myślenie. Dziś LS2 ubiera wielu zawodników z Moto GP i innych konkurencji motorowych, między innymi Anthonyego Westa, Lorisa Baza czy Yonnyego Hernandeza.

  Firma próbuje podbić rynek także pozostałymi akcesoriami motocyklowymi, póki co jednak bez większych sukcesów. Spodnie czy kurtki z logiem LS2 nie cieszą się szczególną popularnością i firma prawdopodobnie będzie się z nich wycofywać.

  Plany rozwoju marki LS2 idą w kierunku kasków coraz wyższej jakości, wykorzystujących zaawansowane technologie i systemy. Wszystko to oczywiście przy zachowaniu – tak charakterystycznych dla marki LS2 – konkurencyjnych cen.

  W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno podstawowe, można by rzec, nieśmiertelne, modele jak ff351 (czy właściwie 352) – full integral, z wynikiem 4/5 gwiazdek w teście SHARPa, najtańszy z oferty, otwarty model Rocket II, jak również najnowsze kaski LS2, będące produktami z nieco wyższej półki, jak Arrow czy Metro.

 • Modeka

  Modeka jest marką bardzo dobrze kojarzoną przez większość motocyklistów. Nie powinno to nikogo dziwić, bowiem jej początki sięgają lat pięćdziesiątych. Firma, początkowo funkcjonująca jako Belmo Design, z początku zajmująca się obsługą służb mundurowych, z czasem przekształciła się w markę znaną dzisiaj wszystkim jako Modeka (a właściwie modeka Motorcycle Equpiment), dostarczając klientom wysokiej jakości ubrania motocyklowe, takie jak:

  - kurtki tekstylne

  - spodnie tekstylne

  - odzież skórzaną

  - rękawice motocyklowe

  - buty,

  a także rozmaite akcesoria, między innymi:

  - torby, sakwy, wałki

  - zbroje, żółwie, ochraniacze

  - pasy nerkowe

  - kołnierze, kominiarki

  - gogle, okulary

  - chemię motocyklową (środki czyszczące i konserwujące).

  Atrakcyjność oferty firmy Modeka tkwi między innymi w bardzo szerokiej dostępność. Modeka nie zapomina np. o jeżdżących na motocyklach kobietach, dzieciach, ofertę dzieli między początkujących i doświadczonych motocyklistów. Sukces w dużej mierze gwarantują firmie sprawne prowadzenie prze dwóch właścicieli Christiana i Petera Oberkonigów, którzy na własnej skórze testują prototypy produktów marki Modeka. Ich ogromne, ponad 25 letnie doświadczenie jako motocyklistów, skutkuje tym, że do ostatecznej sprzedaży, trafiają wyłącznie najlepsze ubrania i akcesoria.

  Niemiecka firma doceniana jest na różnych festiwalach i targach, rok rocznie zwiększając zasięg swojej sprzedaży i poszerzając grono zadowolonych klientów.

 • MTN - Motonita

  Produkty MotonitaMTN, czyli nasza marka własna. Kilka lat temu, aby sprostać wysokim wymaganiom stawianym przez naszych klientów, i uzupełnić rynkowe luki, postanowiliśmy powołać do życia własną markę odzieżową. Oferowane przez nas ubrania motocyklowe z logiem Motonita, charakteryzowały się dobrą jakością, przy bardzo atrakcyjnych cenach. Sprzedawaliśmy między innymi "własne" zbroje, kurtki czy spodnie.

  Obecnie, ze względu na poszerzenie się oferty i ciągle zwiększającej się liczbie producentów, zarówno akcesoriów motocyklowych jak i odzieży na motor, ilość produktów marki MTN znacząco się zmniejszyła. W stałej ofercie znajdują się przed wszystkim rękawice, z nieśmiertelnym, bardzo dobrym modelem ZR Demon, które od wielu lat cieszą się pozycją jednego z liderów, w tej kategorii cenowej.

 • N-COM

  N-COM, to firma wywodząca się z Grupy Nolan, zajmująca się produkcją dedykowanych interkomów do swoich kasków. Intercomy N-COM nie tylko charakteryzują się znakomitą jakością wykonania i dobrymi parametrami, ale są również idealnie dopasowane do poszczególnych modeli kasków Nolan, dzięki czemu nic z nich nie wystaje i całość prezentuje się bardzo estetycznie.

 • Nolan

  Nolan to włoska firma, produkująca wysokiej jakości kaski motocyklowe. Została założona w 1973 roku przez Landera Nocchiego, przedsiębiorcę zajmującego się akcesoriami samochodowymi i motocyklowymi.

  Kaski Nolan noszone są przez wielu profesjonalnych zawodników, z wielu rożnych dyscyplin motorowych. Wśród zawodników można wymienić między innymi Caseya Stonera, Marco Melandriego czy niejeżdżącego już dzisiaj - Ricardo Tormo.

  Firma rozwija się na tyle dynamiczne, że postanowiono powołać do życia odrębne marki: zaawansowane kaski X- Lite oraz modele dla początkujących motocyklistów, kaski Grex. Na wszystkie kaski z grupy NOLAN firma oferuje przedłużoną, 5 letnią gwarancję.

  Nolan, oprócz kasków, produkuje także specjalny, dedykowany intercom do nich. N- com, idealnie pasuje do wszystkich modeli, gwarantując nie tylko doskonałą jakość dźwięku, ale i wygodę użytkowania.

 • Oxford

  Oxford to jedna z tych marek, które zna praktycznie każdy motocyklista. Firmy trudno nie znać, ponieważ produkuje akcesoria motocyklowe, stanowiące niemalże niezbędnik każdego, kto posiada swojego dwukołowca. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę z tego, że Oxford jest firmą z przeszło 40 letnim stażem!

  Na początku lat 70 ubiegłego wieku, grupa studentów, pasjonatów sportów motorowych, postanowiła założyć biznes, polegający na produkcji akcesoriów dla motocyklistów. Nazwę firmy, jakże oryginalnie, zaczerpnęli z nazwy uczelni, na której studiowali- Uniwersytetu Oxford. Zapewne nikt z nich nie myślał wtedy, że dał początek marce, która kilkadziesiąt lat później będzie jednym z liderów rynku, dostarczając swoje produkty do ponad 60-ciu państw z całego świata.

  Do atutów, jakie można przypisać marce Oxford z pewnością należy to, że mało w ich ofercie jest akcesoriów niepraktycznych. W większości to rzeczy, które każdy motocyklista prędzej czy później będzie musiał kupić. Ogromnym plusem jest także dobra jakość- jak na angielską markę przystało. Jeśli do tego wszystkiego dodamy naprawdę bardzo przystępny ceny, mamy receptę na sukces.

  W szerokiej ofercie Oxforda znajdują się między innymi:

  - zabezpieczenia motocykla

  - podgrzewane manetki

  - ubrania przeciwdeszczowe

  - bielizna termoaktywna

  - pokrowce motocyklowe

  - kamizelki odblaskowe

  - sakwy, torby, plecaki i akcesoria turystyczne

  - folie

  - ładowarki

  Większość z tych rzeczy, możesz nabyć w naszym sklepie – zapraszamy do zakupów.

 • Ozone

  Ozone - motocyklowa odzież i akcesoria skierowane dla osób początkujących lub jeżdżących sporadycznie, szukających dobrego produktu w konkurencyjnej cenie

 • PINLOCK

  Pinlock to firma produkująca system o tej samej nazwie, służący zapobieganiu parowaniu szybki w kaskach motocyklowych. Jest najskuteczniejszym rozwiązaniem dostępnym na rynku, opatentowanym i unikalnym. Pinlocki wytwarzane są dla konkretnych modeli kasków, między innymi do LS2, Sharka, Shoei'a, Nolana czy Scorpiona.

 • QBAG

 • SAKO

  SAKO to producent sakw, kufrów i innych elementów skórzanych do motocykli. W ofercie firmy znaleźć można najwyższej jakości produkty, zarówno uniwersalne jak i dedykowane, jak chociażby sakwy do motocykli harley davidson.

Porównaj 0

Menu